Przedłużamy promocję! -15% na wszystkie pakiety z kodem JEMFIT15 zamów online. Do końca promocji zostało 03 dni 23 h 52 min 6 sec

Zdrowa dieta to podstawa
Twojej odporności!

Zamawiając jedzenie do domu nie musisz wybierać się do supermarketów czy w inne, zatłoczone miejsca. Jeśli chcesz uniknąć kontaktu z innymi – podczas zamówienia możesz również zastrzec prośbę o pozostawienie cateringu pod swoimi drzwiami.

Informujemy, iż w trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników podjęte zostały przez nas dodatkowe działania prewencyjne:

1. Wśród naszych pracowników wdrożone zostały odpowiednie procedury i środki prewencyjne. Przeprowadzamy cykliczne szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i zaleceń Ministerstwa Zdrowia.

2. Wprowadzone zostały wzmożone działania w zakresie dezynfekcji pojazdów przed każdą dostawą – zarówno część ładunkowa jak i kabina kierowcy. W każdym pojeździe znajduje się również bezdotykowy dozownik płynu do dezynfekcji, z którego każdorazowo przed doręczeniem paczki korzystają nasi kierowcy. Wprowadziliśmy możliwość dostawy bezkontaktowej.

3. Do dezynfekcji miejsca pracy regularnie używane są preparaty biobójcze – nasz zakład jest obsługiwany w tym zakresie przez profesjonalną firmę Berendsen (Elis). Dezynfekcji poddawane są między innymi urządzenia chłodnicze, blaty, sprzęty i narzędzia pracy, jak i przedmioty nie mające kontaktu z żywnością takie jak klamki, poręcze czy włączniki świateł.

4. Przez wszystkich pracowników mających kontakt z żywnością niezmiennie przestrzegane są przepisy BHP, HACCP, Dobre Praktyki Higieniczne i Produkcyjne, każdy z nich korzysta z odzieży ochronnej takiej jak jednorazowy fartuch, zmienne obuwie, czepki, rękawiczki, maseczki oraz gogle.

5. Przed rozpoczęciem pracy każdy z pracowników działu produkcyjnego poddawany jest mierzeniu temperatury. Obowiązkowa jest dezynfekcja rąk oraz zmiana i dezynfekcja obuwia.

6. Zakład produkcyjny pracuje w niezależnej od centrum logistycznego lokalizacji, co znacząco wpływa na zminimalizowanie ryzyka. Niezmiennie, żaden z dostawców nie ma kontaktu z żywnością, a same posiłki dostarczane są w szczelnie zamkniętych opakowaniach.

7. U części pracowników wprowadziliśmy zdalną pracę z domu dostarczając niezbędne narzędzia takie jak komputer oraz telefon. Pracownicy powyżej 55 roku życia – w trosce o ich zdrowie i bezpieczeństwo – otrzymali dodatkowe dni wolne od pracy.

8. Pracownikom podróżującym komunikacją miejską zorganizowaliśmy własny transport do i z miejsca pracy.

9. W punktach odbioru wyznaczyliśmy specjalną strefę oczekiwania na swoje zamówienie, każdy z klientów odbiera paczkę pojedynczo i bezkontaktowo. W lokalu istnieje możliwość zapoznania się ze wskazówkami dotyczącymi ochrony przed wirusami oraz skorzystania z dezynfekcji rąk. Przypominamy, że wszelkie zmiany w zamówieniu mogą zostać także wprowadzone samodzielnie w Panelu Klienta. Dotyczy to między innymi płatności, zmiany dni czy adresu dostawy.

Pamiętajcie, żeby obserwować swój stan zdrowia, skupić się na odpowiedniej higienie i prowadzić zdrowy tryb życia.
Dbajcie o siebie, zachowajcie spokój oraz niezbędne środki bezpieczeństwa. Poniżej znajdziecie dodatkowe wskazówki: