Dzień otwarty z FitKalorie w City Fit


Dzień otwarty z FitKalorie w City Fit

W czwartek 6 października, już po raz drugi odwiedziliśmy Gdański oddział innowacyjnej sieci fitness CityFit. Dla członków klubu przygotowaliśmy przekąski, aby mogli skosztować naszych pyszności idoładować baterie po treningu.

Zapach ciasta marchewkowo-bananowego wypieczonego z płatkami owianymi przyciągał wszystkich. Były również przepyszne bułki z pastami do wyboru: jajeczną, twarogową oraz naszą kultową- buraczaną. Nie mogło zabraknąć oczywiście sałatek: z kurczakiem, tuńczykiem oraz w wersji dla wegetarian kasza jaglana z warzywami i orzechami.

A na spragnionych czekały kolorowe koktajle- truskawkowe i porzeczkowe, które przygotowaliśmy na bazie maślanki. Dzięki zadowoleniu na twarzach mamy pewność, że nasze przekąski smakowały wszystkim
Poczęstunkowi towarzyszył konkurs, w którym sprawdzaliśmy czy klubowicze wiedzą ile kaszy gryczanej należy zjeść, aby pokryć dzienne zapotrzebowanie na magnez.

Fit Kalorie Stoisko w City Fit

Zainteresowanych przybywało, wszyscy głowili się nad odpowiedzią na pytanie konkursowe, bo i wygrana wysoka- pięciodniowy catering przygotowany przez nasz zespół.

Śledźcie nas na Facebooku i Instagramie, ponieważ jeszcze nie raz będzie okazja spotkać nas w CityFit!

https://www.facebook.com/fitkalorie/
https://www.instagram.com/fitkalorie/