Allday

1110, 1300, 1500, 1800,
2000, 2200, 2500 kcal

  • regularne posiłki
  • 5 posiłków dziennie
  • posiłki na cały dzień
  • zbilansowana dieta

cena za 1 dzień już od 54,99 zł

Wariant Allday to 5 posiłków dziennie, bo regularne posiłki, jedzone co 3-4 godziny, to podstawa zdrowej diety. Tylko wtedy, gdy organizm otrzymuje odpowiednią ilość kalorii w stałych odstępach czasu, jest w stanie efektywnie pracować. Nie mniej ważna jest jakość posiłków. Zamów Fit Kalorie i przekonaj się jak smakuje zdrowie!

Allday czyli smacznie od świtu do zmierzchu!

W tym wariancie znajdziesz 5 posiłków na cały dzień, dzięki którym zapomnisz o codziennym gotowaniu:

Śniadanie

II Śniadanie

Lunch

Przekąska

Kolacja

Każdy z tych posiłków opracowujemy z uwzględnieniem procentowego udziału kalorii. W efekcie dostajesz zestaw smacznych i świetnie zbilansowanych posiłków na cały dzień, które jesz gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Sprawdź menu na najbliższe dni,
do wyboru masz aż 7 różnych rodzajów diet!

Przejdź do menu

Zbilansowana dieta w wariancie Allday

Prawidłowa dieta to nie tylko odpowiednia ilość kalorii i wysoka jakość spożywanych produktów. To również bilans, czyli właściwe proporcje. Odpowiednio zbilansowane posiłki dostarczają organizmowi odpowiednią wartość energetyczną i wszystkie, niezbędne do funkcjonowania, składniki odżywcze w odpowiedniej ilości.

Dobrze zbilansowana dieta powinna być dostosowana do płci, wieku, poziomu aktywności, a także aktualnego stanu zdrowia. Mimo to przyjmuje się, że najrozsądniejszym wyborem jest przyjmowanie 5 posiłków dziennie co 3-4 godziny. Dlaczego akurat tyle?

Regularne posiłki zapobiegają nagłym skokom poziomu glukozy po posiłkach i magazynowaniu jej w postaci tkanki tłuszczowej. Równe odstępy czasu między posiłkami nie tylko zapobiegają odkładaniu się tkanki tłuszczowej, ale też chronią przed uczuciem głodu. Ponadto, pozwalają uregulować metabolizm i zwyczajnie zapewniają dobre samopoczucie. Taką właśnie dietę dostaniesz w wariancie Allday.

Dla kogo wariant Allday?

Allday to gotowe, pełnowartościowe posiłki na cały dzień. Wariant z 5 posiłkami dziennie to optymalna dieta, która sprawdzi się niemal u każdego. Polecamy ją zwłaszcza osobom aktywnym, sportowcom, dzieciom i młodzieży w fazie wzrostu, a także osobom cierpiącym na problemy z refluksem, chorobami wątroby oraz trzustki.

Każdy lubi mieć wybór! Wystarczy kilka kliknięć i jesz co chcesz – codziennie. W Fit Kalorie każdego dnia możesz mieć do wyboru nawet 18 posiłków!

Więcej informacji