Przedłużamy promocję! -15% na wszystkie pakiety z kodem JEMFIT15 zamów online. Do końca promocji zostało 04 dni 00 h 29 min 35 sec

Family pack

2400, 2700 kcal

  • zdrowe jedzenie
  • dieta rodzinna 
  • Zdrowe obiady

cena za 1 dzień już od 74,99 zł

Dieta rodzinna Family Pack to profesjonalny catering dla całej rodziny, złożony z 4 posiłków dziennie – dwóch dużych obiadów i dwóch dużych kolacji w najwyższej kaloryczności. To idealna propozycja dla całej rodziny. Family Pack to wygoda, świetny smak i pewność, że Ty i Twoi najbliżsi jecie to, co najlepsze.

Z czego składa się wariant Family Pack?

Wariant Family Pack składa się z 4 posiłków:

Lunch

Kolacja

Dodatkowy Lunch

Dodatkowa Kolacja

To zestaw 2 duuużych obiadów i kolacji w najwyższych kalorycznościach. Wszystko to w formie, która
pozwala podzielić się posiłkiem z najbliższymi. Jeden zestaw diety rodzinnej przeznaczony jest
dla 3 lub 4-osobowej rodziny.

Sprawdź menu na najbliższe dni,
do wyboru masz aż 7 różnych rodzajów diet!

Przejdź do menu

Zdrowe jedzenie, czyli jakość to nie wszystko!

Ułożenie i zaplanowanie diety dla całej rodziny to bardzo trudne zadanie. Szczególnie wtedy, gdy w grę wchodzi dieta dla maluchów. Zdrowe jedzenie dla dzieci to jedzenie zróżnicowane, przygotowane z produktów nieprzetworzonych, wysokiej jakości. Ale jakość to dopiero połowa sukcesu. Równie ważne jest odpowiednie zbilansowanie posiłków i dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach.

Czy warto zainwestować w catering Family pack?

Nie ma wątpliwości, że optymalna dieta daje dziecku mnóstwo korzyści. Pozwala na efektywne wykorzystanie energii, zapewnia stabilny poziom glukozy we krwi, pomaga zapanować nad głodem i zapobiega przejadaniu się. Pozwala też zachować odpowiednie tempo metabolizmu.

Zdrowe jedzenie dla dzieci to inwestycja w przyszłość. Nie każdy rodzic ma jednak czas i możliwości, by skrupulatnie planować i przygotowywać swoim dzieciom zróżnicowane i zbilansowane posiłki. Mało tego! Nie każdy ma czas i możliwości, by przygotować coś dla siebie… W takich sytuacjach rozsądnym rozwiązaniem jest dieta rodzinna, obejmująca posiłki dla każdego.

Family Pack – idealny catering dla dzieci i dorosłych

Dieta rodzinna Family Pack nie tylko wspiera rodziców w codziennych obowiązkach, ale pozwala też zdjąć z nich ciężar odpowiedzialności za komponowanie diety swojej pociechy. A jednocześnie daje pewność, że dziecko żywi się najlepiej, jak to możliwe.

Dieta rodzinna Family Pack z dostawą do domu pozwoli Ci nie tylko zdrowo jeść, ale też zaoszczędzić mnóstwo czasu, który poświęciłbyś na codzienne przygotowywanie posiłków, robienie zakupów czy zmywanie. To nieocenione wsparcie dla rodzin, które z różnych względów nie mogą na co dzień przygotowywać zdrowych, pełnowartościowych posiłków.
Nie trać czasu, skorzystaj z wygodnego cateringu i miej pewność, że jecie to, co najlepsze!

 

Każdy lubi mieć wybór! Wystarczy kilka kliknięć i jesz co chcesz – codziennie. W Fit Kalorie każdego dnia możesz mieć do wyboru nawet 18 posiłków!

Więcej informacji