Przedłużamy promocję! -15% na wszystkie pakiety z kodem JEMFIT15 zamów online. Do końca promocji zostało 03 dni 23 h 57 min 18 sec

Home office

700, 1000 kcal

  • catering do domu
  • dieta z dostawą do domu
  • posiłki w pracy

cena za 1 dzień już od 50,99 zł

Zła dieta powoduje bóle głowy, problemy z koncentracją i zmęczenie, czyli wszystko to, co uniemożliwia pracę – zarówno fizyczną, jak i umysłową. Mózg potrzebuje paliwa – i to nie byle jakiego. Co jeść, by poprawić jego funkcjonowanie i dobrze wywiązywać się z zawodowych obowiązków? Jak mądrze komponować posiłki w pracy na home office? A może zupełnie zrezygnować z gotowania  postawić na catering do domu?

Catering do domu na czas pracy

Dzieci rozbijają obóz w Twoim gabinecie, pies chce wyjść na spacer i nikt nie rozumie, że – choć jesteś w domu – jesteś też w pracy.

Home office nie dla każdego jest błogosławieństwem. Dla wielu osób to źródło dodatkowego stresu, które nie sprzyja wydajności i efektywności. Obowiązki zawodowe mieszają się z prywatnymi, co potęguje zdenerwowanie i utrudnia koncentrację. W efekcie masz na głowie dwa razy więcej niż zwykle, a do tego wszystkiego przecież trzeba coś jeść.

W takich sytuacjach ratunkiem jest dieta z dostawą do domu. Smaczny i pełnowartościowy catering do domu doładuje baterie i da Ci siłę do mierzenia się z codziennymi zadaniami.

Z czego składa się catering do domu Home Office?

Wariant Home Office to 3 pełnowartościowe posiłki, które naładują Twoje baterie aż do popołudnia:

Śniadanie

II Śniadanie

Lunch

Sprawdź menu na najbliższe dni,
do wyboru masz aż 7 różnych rodzajów diet!

Przejdź do menu

Wygodna dieta z dostawą do domu

Wartościowe posiłki w pracy niezależnie od tego, gdzie ją wykonujemy, są kluczem do dobrego samopoczucia i efektywności w pierwszej połowie dnia. To szczególnie ważne, jeśli pracę wykonujemy w domu i mierzymy się – niemal jednocześnie – z obowiązkami zawodowymi i prywatnymi. Dieta z dostawą do domu eliminuje jedno z trudniejszych i najbardziej czasochłonnych zadań – gotowanie.

Jeżeli codzienne przygotowywanie posiłków w przerwach od pracy zdalnej zdecydowanie Cię przerasta – poznaj nasz catering do domu w wariancie Home Office. To dowolnie wybrana dieta z naszej oferty, dostosowana do trybu życia osób pracujących w trybie home office.

Zamawiając wariant Home Office otrzymasz zdrową, idealnie zbilansowaną dietę z dostawą do domu, dzięki której zachowasz dobre samopoczucie i świetnie wywiążesz się z postawionych przed Tobą zadań.

Każdy lubi mieć wybór! Wystarczy kilka kliknięć i jesz co chcesz – codziennie. W Fit Kalorie każdego dnia możesz mieć do wyboru nawet 18 posiłków!

Więcej informacji