Przedłużamy promocję! -15% na wszystkie pakiety z kodem JEMFIT15 zamów online. Do końca promocji zostało 04 dni 00 h 15 min 46 sec

Lunch +

500, 850, 1050 kcal

  • lunch menu
  • lunch catering
  • szybki obiad
  • fit obiad

cena za 1 dzień już od 44,49 zł

Pracujesz zdalnie i nie masz czasu na gotowanie? Chodzi Ci po głowie szybki obiad, a jesteś poza domem? Lunch+ to 2 pyszne posiłki, które możesz zabrać ze sobą w każde miejsce. Jeśli zależy Ci na zdrowym i smacznym obiedzie, a z różnych względów nie możesz sam go sobie przygotować, koniecznie poznaj nasz catering Lunch+, czyli dietetyczne zestawy złożone z 2 posiłków dziennie.

Lunch menu, czyli jak skomponować zdrowy i szybki obiad?

Idealny obiad istnieje! Jak wygląda? Jest bogaty w białko i zdrowe tłuszcze, a przede wszystkim węglowodany, które dostarczają energii do działania. Jest skomponowany z najlepszych składników, opracowany przez dietetyka, a przygotowany przez profesjonalnego kucharza. Brzmi tak dobrze, że aż nierealnie? A jednak – idealny fit obiad zjesz zamawiając naszą dowolną dietę w wariancie Lunch+.

Z czego składa się nasz catering Lunch+ ?

Wariant Lunch+ to zestaw składający się z 2 posiłków:

Lunch

Przekąska

Sprawdź menu na najbliższe dni,
do wyboru masz aż 7 różnych rodzajów diet!

Przejdź do menu

Czy Lunch+ to rozwiązanie dla każdego?

Tak – pod warunkiem, że chcesz jeść smacznie i zdrowo. Skąd mamy pewność, że sprawdzi się również u Ciebie? Bo najpierw wybierasz dietę, która najbardziej Ci odpowiada, a następnie wariant diety, czyli ilość posiłków. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w naszej ofercie idealną kombinację dla siebie.

Jeśli zależy Ci na smacznej, zdrowej i efektywnej diecie, bogatej w składniki odżywcze, lunch catering Fit Kalorie dostarczy Ci gotowe, pełnowartościowe posiłki prosto pod Twoje drzwi.

Każdy lubi mieć wybór! Wystarczy kilka kliknięć i jesz co chcesz – codziennie. W Fit Kalorie każdego dnia możesz mieć do wyboru nawet 18 posiłków!

Więcej informacji