Przedłużamy promocję! -15% na wszystkie pakiety z kodem JEMFIT15 zamów online. Do końca promocji zostało 03 dni 23 h 35 min 1 sec

Medium

800, 1000, 1200, 1400,
1600, 1900 kcal

  • 3 posiłki dziennie
  • zdrowy catering

cena za 1 dzień już od 51,99 zł

Wariant Medium to 3 posiłki dziennie, które dostarczają całość lub zdecydowaną większość dziennego zapotrzebowania na energię i substancje odżywcze. Dla kogo 3 posiłki dziennie będą najlepszym wyborem? Jak rozłożyć posiłki w ciągu dnia z pożytkiem dla zdrowia? I co zrobić, jeśli najdzie nas ochota na przekąskę?

3 posiłki dziennie w wariancie Medium

Dieta w wariancie Medium składa się z następujących posiłków:

Śniadanie

Lunch

Kolacja

Sprawdź menu na najbliższe dni,
do wyboru masz aż 7 różnych rodzajów diet!

Przejdź do menu

Jak rozłożyć posiłki w ciągu dnia?

Aby zachować dobre zdrowie i osiągnąć cele związane z odżywianiem warto wiedzieć, jak rozłożyć posiłki w ciągu dnia. Bezapelacyjnie najważniejsze jest śniadanie, które powinno dostarczać najwięcej kalorii. Proponujemy zjeść je godzinę po przebudzeniu. Jeśli rezygnujemy z przekąsek i jemy 3 posiłki dziennie, pora obiadowa powinna nadejść po ok. 4 godzinach. Ostatni posiłek warto zjeść minimum 2-3 godziny przed snem. Dzięki temu organizm będzie mógł wieczorem efektywnie się zregenerować, zamiast pracować nad strawieniem kolacji. Jeśli masz wątpliwości, jak rozłożyć posiłki w ciągu dnia – skontaktuj się z nami.

3 posiłki dziennie – czy to zdrowy catering?

Dieta Medium to 3 dania, które składają się na świetnie zbilansowany, smaczny i zdrowy catering dietetyczny. Wybierając dietę i jej wariant sam dobierasz kaloryczność posiłków co oznacza, że możesz poprzestać na przygotowanych przez nas daniach lub zaopatrywać się w dodatkowe przekąski we własnym zakresie.

Ważne jest to, aby uważnie obserwować swój organizm. Jeśli jesz 3 posiłki dziennie, ale między nimi czujesz się źle, masz spadki energii lub ból głowy, może być konieczne wprowadzenie 2 przekąsek. W takim wypadku rozważ wariant Allday, w którym dostaniesz aż 5 posiłków dziennie: link
Pamiętaj, że tu nie ma złych wyborów! Niezależnie od tego, czy zamówisz 5, 4 czy 3 posiłki dziennie – dostaniesz pyszny, pełnowartościowy i zdrowy catering prosto pod swoje drzwi.

Dla kogo 3 posiłki dziennie?

Są osoby, które ze względu na swój stan zdrowia, preferencje lub plan dnia jedzą wyłącznie 3 posiłki dziennie.
W przypadku niektórych osób mała ilość posiłków może zadziałać na organizm korzystnie – mogą czuć się lepiej i łatwiej osiągać swoje dietetyczne cele.

Wariant Medium to więc idealne rozwiązanie dla osób, które:

  • czują się najlepiej jedząc 3 posiłki dziennie
  • zauważyły, że 3 posiłki dziennie pozwalają im szybciej osiągać cele
  • nie mają czasu na przygotowywanie głównych posiłków w ciągu dnia
  • chcą zaopatrywać się w przekąski we własnym zakresie

Każdy lubi mieć wybór! Wystarczy kilka kliknięć i jesz co chcesz – codziennie. W Fit Kalorie każdego dnia możesz mieć do wyboru nawet 18 posiłków!

Więcej informacji