Przedłużamy promocję! -15% na wszystkie pakiety z kodem JEMFIT15 zamów online. Do końca promocji zostało 03 dni 23 h 27 min 16 sec

Medium +

950, 1350, 1700, 2200 kcal

  • 4 posiłki dziennie
  • catering codzienny
  • fit posiłki

cena za 1 dzień już od 53,49 zł

Wariant Medium+ to 4 posiłki dziennie które dostarczają całość lub zdecydowaną większość dziennego zapotrzebowania energetycznego oraz wszystkie niezbędne substancje odżywcze. Jakie są zalety jedzenia 4 posiłków dziennie? Dla kogo Medium+ będzie najkorzystniejszym wariantem diety?

Medium+ czyli catering codzienny dla każdego

Catering codzienny powinien być nie tylko smaczny i zdrowy, ale też dostosowany do konkretnej osoby i złożony z optymalnej ilości posiłków. Dieta w wariancie Medium+ składa się z 4 posiłków dziennie:

Śniadanie

Lunch

Przekąska

Kolacja

Sam decydujesz, czy poprzestać na zestawie naszych posiłków, czy dodać do swojego dziennego menu
dodatkowe przekąski.

Sprawdź menu na najbliższe dni,
do wyboru masz aż 7 różnych rodzajów diet!

Przejdź do menu

Fit posiłki w wariancie Medium+

Niezależnie od tego na jaką ilość posiłków się decydujemy, ważna jest ich regularność. Regularne jedzenie zapobiega nagłym skokom poziomu glukozy we krwi, a tym samym magazynowaniu jej w organizmie w postaci tkanki tłuszczowej. Chroni też przed uczuciem głodu i pozwala uregulować metabolizm.
Wariant Medium+ to profesjonalny catering codzienny, dzięki któremu będziesz przyjmował 4 pełnowartościowe posiłki o odpowiedniej wartości kalorycznej. To najlepszy sposób, by zapewnić sobie energię na cały dzień.

Dla kogo 4 posiłki dziennie?

Czy 4 posiłki dziennie to najlepszy wybór dla każdego? To zależy od indywidualnych preferencji, trybu życia i stanu zdrowia. Z reguły jednak 4 posiłki dziennie najbardziej odpowiadają osobom, które:

  • nie przepadają za drugimi śniadaniami
  • niewiele jedzą do południa
  • czują się najlepiej jedząc 4 posiłki dziennie
  • chcą zaopatrywać się w przekąski we własnym zakresie

Zamawiając wariant Medium+ otrzymasz fit posiłki na cały dzień, które jesz gdzie chcesz i kiedy chcesz. Od Ciebie zależy, czy poprzestaniesz na zestawie naszych posiłków, czy dodasz do swojego jadłospisu dodatkową przekąskę na drugie śniadanie. Ważne jest to, aby uważnie obserwować swój organizm. Jeśli odczujesz, że 4 posiłki dziennie nie są dla Ciebie najlepszym wyborem, rozważ inne warianty diet:

Wariant Allday, zawierający 5 posiłków dziennie
Wariant Medium, zawierający 3 posiłki dziennie

Każdy lubi mieć wybór! Wystarczy kilka kliknięć i jesz co chcesz – codziennie. W Fit Kalorie każdego dnia możesz mieć do wyboru nawet 18 posiłków!

Więcej informacji