Przedłużamy promocję! -15% na wszystkie pakiety z kodem JEMFIT15 zamów online. Do końca promocji zostało 04 dni 00 h 23 min 52 sec

Office

650, 1000, 1200 kcal

  • posiłki do pracy
  • szybkie posiłki do pracy
  • dietetyczne posiłki do pracy

cena za 1 dzień już od 48,49 zł

W pracy spędzasz połowę swojego życia. Dlatego to, co jesz podczas jej wykonywania, ma ogromne znaczenie dla Twojego zdrowia. Jak jeść zdrowo na etacie i osiągnąć swoje dietetyczne cele? Kluczem są rozsądne, odpowiednio skomponowane dietetyczne posiłki do pracy. Poznaj wariant Office, czyli 3 smaczne i zdrowe posiłki.

Fit posiłki do pracy – by żaden dedline Cię nie zaskoczył!

To, co jesz ma ogromny wpływ na to, jak funkcjonuje Twój organizm. Nieregularne odżywianie, zbyt małe posiłki, słodycze, produkty przetworzone i kiepskiej jakości… Wszystko to sprawia, że czujesz się źle, nie masz energii i jesteś nieefektywny. Taka kondycja zdecydowanie utrudnia wykonywanie zawodowych obowiązków.

Z czego składa się wariant Office?

Wariant Office to 3 posiłki, które zapewnią Ci energię do działania i dobre samopoczucie:

II Śniadanie

Lunch

Przekąska

Sprawdź menu na najbliższe dni,
do wyboru masz aż 7 różnych rodzajów diet!

Przejdź do menu

Jak komponować szybkie posiłki do pracy

Zwróć uwagę na odpowiednią ilość i makroskładników, które dostarczamy wraz z pożywieniem. Dietetyczne posiłki do pracy powinny być bogate w witaminy i substancje odżywcze, powinny też dostarczać zdecydowaną większość dziennego zapotrzebowania energetycznego. To właśnie w pracy, czyli w pierwszej połowie dnia, jesteś najbardziej produktywny, dlatego to właśnie w pracy powinieneś przyjmować najwięcej kalorii. Komponując dietę pamiętaj więc o swoim dziennym zapotrzebowaniu kalorycznym. Wszystko po to, aby posiłki do pracy wspierały funkcjonowanie mózgu i pozwalały skoncentrować się na stojących przed Tobą zadaniach.

Nie masz czasu na codzienne przygotowywanie posiłków do pracy? Zamów catering dietetyczny w wariancie Office, czyli idealne posiłki dla pracowników! Wariant Office to fit posiłki do pracy, które pozwolą Ci efektywniej pracować, jedząc żywność idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Każdy lubi mieć wybór! Wystarczy kilka kliknięć i jesz co chcesz – codziennie. W Fit Kalorie każdego dnia możesz mieć do wyboru nawet 18 posiłków!

Więcej informacji