Gdańsk

catering dietetyczny

Nadmorski klimat sprzyja temu, by utrzymywać zdrowy styl życia. Świeże powietrze, dostępność równie świeżych produktów oraz wakacyjna aura wpływają na samopoczucie mieszkańców oraz chęć do wprowadzania sportowej aktywności. Coraz częściej Gdańszczanie decydują się na różnorodne dyscypliny, poświęcają swój czas na dbałość o odpowiednią kondycję fizyczną i zachowanie witalności w każdym wieku.

Catering dietetyczny Gdańsk

Ruch, to zdrowie. Aby jednak kompleksowo wprowadzić program naprawczy do swojego życia, musimy zadbać o odpowiedni rodzaj energetycznego „paliwa” – zdrowe, różnorodne, starannie skomponowane i zbilansowane pożywienie. Catering dietetyczny Gdańsk, to opcja na którą coraz częściej się decydujemy. Dlaczego?

Dieta pudełkowa Gdańsk niesie za sobą same korzyści.

Po pierwsze – i najważniejsze: możemy mieć pewność że to, co znajdujemy w pudełku, jest po prostu zdrowe. Dieta pudełkowa Gdańsk zdejmuje nam z głowy troskę o to, by myśleć o kaloriach, składach i etykietach. Wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj jadłospisu, zamówić catering do domu i cieszyć się zdrowiem. Po drugie, fit catering Gdańsk to ogromna oszczędność czasu. Czy zastanawiałeś się kiedyś ile godzin tygodniowo zajmuje planowanie posiłków, listy zakupów, przejażdżka po sklepach spożywczych, poszukiwanie odpowiednich artykułów na półkach i stanie przy kasie? A to przecież dopiero początek! Gdzie w tak napiętym grafiku znaleźć czas na przyjemności, relaks, spotkanie ze znajomymi? Zaoszczędź kilka godzin dziennie  dzięki Fit Kalorie Gdańsk. 

Wybór diet jaki proponuje firma, jest bardzo szeroki. Coś dla siebie znajdą tutaj alergicy, osoby z nietolerancjami pokarmowymi ale też osoby chcący po prostu jeść regularnie i zdrowo. Możesz zacząć od diety STANDARD, która dostarczy organizmowi wszelkich witamin, składników oraz mikroelementów. Dzięki temu będziesz mieć energię do działania na bardzo długo! Wystarczy wybrać odpowiedni stopień kaloryczności, a następnie po prostu cieszyć się smakiem zdrowych i pysznych zestawów. 

Dieta wegetariańska Gdańsk

Catering dietetyczny Gdańsk to także opcje dla osób, które nie jedzą produktów mięsnych i pochodzenia zwierzęcego. Takie osoby muszą dbać o swoją dietę jeszcze uważniej – ważna jest tu ilość roślinnego białka, którego absolutnie nie może zabraknąć w codziennym żywieniu. Pewność, że jego ilość będzie wystarczająca każdego dnia tygodnia, daje dieta pudełkowa Gdańsk – 3 lub 5 posiłków WEGE, siedem opcji kaloryczności. 

A co, jeśli musisz wykluczyć ze swojej codziennej diety gluten oraz nabiał? Kucharzom Fit Kalorie Gdańsk nie jest to straszne. Z nami przekonasz się, że rezygnacja z produktów mlecznych oraz glutenu, nie musi być rezygnacją z pysznych smaków i różnorodnych pokarmów. Placuszki ryżowe z suszonymi pomidorkami, quinoa na mleku migdałowym ze świeżymi owocami i płatkami migdałów, makaron z zielonego groszku w sosie orzechowym z indykiem i warzywami, koktajl kokosowy z mango i bananem? To tylko nieliczne z naszych propozycji.

Musisz wyeliminować z diety mięso, ale wciąż chcesz spożywać ryby i owoce morza? Zdecyduj się na „nadmorską” opcję! WEGE PLUS to lekkie potrawy wegetariańskie oraz pełnowartościowe białko i niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe z grupy omega-3. Co znajdziesz w diecie? Oprócz roślin strączkowych, owoców i warzyw, spodziewaj się też jaj oraz różnorodnych pestek i produktów zbożowych. 

Kwasy Omega-3, witaminy z grupy A, D, E i K – to tylko niektóre z dobroczynnych składników, jakie znajdziemy w rybach. Nie wszyscy jednak mogą (albo lubią) je spożywać. Aby wspomnianych mikroelementów nie zabrakło w jadłospisie, opracowaliśmy dietę NO FISH. Co można w niej znaleźć? Delikatne mięso, szeroką gamę pysznych warzyw oraz owoców, produkty pochodzenia roślinnego oraz artykuły z gamy mlecznych.

Catering do domu Gdańsk

Każdy poranek z catering do domu Gdańsk rozpoczyna kolejną, kulinarną przygodę. Jeśli chcesz, możesz odebrać swoje pudełka osobiście. W Gdańsku – przy ulicy Klonowej 4C. Spotkasz tam grono specjalistów z zakresu żywienia, którzy udzielą profesjonalnej porady, dobiorą indywidualnie najlepszy rodzaj diety oraz będą wsparciem w rozpoczęciu nowej fit drogi!

Nie jesteś zdecydowany, żeby zostać z nami na dłużej? Chcesz sprawdzić, czy się polubimy? Zachęcamy do tego, żeby wypróbować testową dietę pudełkową. Koszt jednodniowego zestawu to kwota już od 29,99 złotych! Zamówienie jest bardzo proste – wystarczy wybrać rodzaj diety na stronie, kalorie, opcję dostawy, datę początkową zamówienia, a potem… cieszyć się smakiem, polubić zdrowe życie i zostać z nami na zdecydowanie dłużej.

Jeśli masz zamiar rozpocząć fit życie – zacznij to robić z Fit Kalorie! To najlepsza ścieżka do osiągnięcia wymarzonych rezultatów.

Catering Gdańsk – Zainteresowany?
Na naszej stronie możesz zamówić online.

Fit Kalorie zdobywają kolejne miasta w Polsce i docierają do
wszystkich osób, które chcą odżywiać się zdrowo i regularnie.
Nasz catering z dowozem to gotowe zestawy posiłków na cały
dzień, które pozwalają zadbać o sylwetkę i dobre samopoczucie
każdego dnia. Mieszkańcy Białegostoku mogą zmienić swoje
nawyki żywieniowe – tak, jak zrobili to mieszkańcy innych
polskich miast, którzy poznali już diety pudełkowe od Fit Kalorie.

Kiedy warto wybrać catering dietetyczny? Kiedy chcesz
przyspieszyć swój metabolizm, schudnąć bez efektu jo-jo lub
poprawić swoje samopoczucie. A to tylko niektóre z motywacji
naszych klientów.

Wszystkich zainteresowanych naszymi dietami pudełkowymi w
Białymstoku informujemy, że pracujemy w reżimie sanitarnym.
Nasze pojazdy są poddawane dezynfekcji przed każdą dostawą, a
w firmie obowiązuje obowiązkowa dezynfekcja rąk oraz zmiana i
dezynfekcja obuwia. Diety z dowozem do domu dostarczamy
punktualnie o wybranych godzinach, abyś miał pewność, że
odżywiasz się regularnie. Przejście na zdrową dietę w
Białymstoku nigdy nie było łatwiejsze! Zapraszamy.