Lublin

catering dietetyczny

Stało się! Mieszkańcy Lublina już teraz mogą zamawiać nasze diety z dowozem Fit Kalorie. Docieramy wszędzie tam, gdzie chcecie jeść zdrowo, smacznie i rozsądnie. I ogromnie się cieszymy, że pozwalacie nam zagościć w kolejnych miastach Polski. Fit Kalorie to catering dietetyczny z dowozem do wybranego miejsca – domu, szkoły, uczelni lub pracy. Wystarczy, że wybierzesz na naszej stronie swoją ulubioną dietę, określisz dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, podasz adres dostawy, a my zajmiemy się resztą. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy najlepszą opcję i dostarczymy Ci gotowy zestaw posiłków na cały dzień. Z cateringiem dietetycznym Fit Kalorie chudniesz, budujesz odporność, zmieniasz nawyki żywieniowe i osiągasz każdy inny cel.  

Jak złożyć zamówienie? Wystarczy wejść na stronę główną, zapoznać się z dietami, które oferujemy i wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Następnie dobrać dzienną kaloryczność oraz ilość posiłków i złożyć zamówienie. Nasz kierowca bezkontaktowo dostarczy Ci zamówiony zestaw posiłków. 

Diety pudełkowe Fit Kalorie to zdrowe odżywianie, maksimum wygody i odchudzanie bez efektu jo-jo. A co najważniejsze: z nami jesz wyłącznie to, co lubisz, bo sam komponujesz swoją dietę. Fit Kalorie to catering z wyborem menu, co oznacza, że ustalasz swój jadłospis wedle własnych upodobań. A jest z czego wybierać, bo każdego dnia masz do wyboru minimum 18 różnych posiłków! 

Fit Kalorie to najlepsza dieta z dostawą do domu. Smaczny, zdrowy i tani catering dietetyczny Lublin – gorąco zapraszamy.