Kraków

catering dietetyczny

Dieta w Krakowie? W mieście, które słynie z fantastycznych restauracji i świetnej kuchni? Jeśli wydaje Ci się to niewykonalne to znaczy, że nie poznałeś jeszcze cateringu dietetycznego Fit Kalorie. Zajmujemy się opracowywaniem i przygotowywaniem diet z dowozem pod dowolny adres na terenie Krakowa. Wystarczy, że spośród naszych propozycji wybierzesz najlepszą dietę dla siebie, dobierzesz dzienną kaloryczność posiłków i złożysz zamówienie. Z cateringiem dietetycznym w Krakowie możesz zapomnieć o codziennym gotowaniu, liczeniu spożytych kalorii, sprzątaniu czy zmywaniu naczyń. To oszczędność czasu i wygoda nie do przecenienia. 

W naszej ofercie znajduje się między innymi dieta Wege, Balancedieta Dairy&Gluten Free. A dla osób bez specjalnych wymagań dietetycznych – dieta Standard, pozwalająca zadbać o sylwetkę i lepsze samopoczucie. Nasz catering w Krakowie podąża za potrzebami klientów, dlatego każda nasza dieta uwzględnia Twoje indywidualne zapotrzebowanie kaloryczne i ewentualne nietolerancje pokarmowe. Wybierz catering dietetyczny w Krakowie – zapomnij o gotowaniu, ciesz się szybkimi efektami ćwiczeń, odżywiaj się zdrowo gdziekolwiek jesteś: w domu, w biurze, na konferencji lub szkoleniu. 

Chcesz spróbować? Zamów na naszej stronie wybraną dietę z dowozem, a my dostarczymy Ci ją pod wskazany adres. A jeśli nie jesteś przekonany, czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie, zamów dzień próbny z dostawą gratis! Catering dietetyczny Fit Kalorie – do zobaczenia w Krakowie!