Zdrowe jedzenie w Szczecinie

Szczecin

catering dietetyczny

Zdrowe jedzenie w Szczecinie jest możliwe! A wszystko za sprawą naszych diet pudełkowych. Catering dietetyczny Fit Kalorie od teraz działa w Szczecinie i dowozi jedzenie prosto pod drzwi swoich klientów. Jak dołączyć do naszych zadowolonych odbiorców i raz na zawsze zmienić swoje życie?  

Wystarczy, że na naszej stronie internetowej wybierzesz dietę z dowozem idealną dla siebie oraz wariant trzech lub pięciu posiłków. W kolejnym kroku zdecydujesz, ile kalorii dziennie chcesz przyjmować, aby osiągnąć swoje cele (schudnąć, utrzymać wagę, a może przytyć?) 

Resztą zajmiemy się my! Dowieziemy Ci gotowe dania, dbając o Twoją wygodę i zdrowie. Każdy nasz posiłek jest odpowiednio zbilansowany i opracowany przez doświadczonych dietetyków. Dzięki temu masz pewność, że odżywiając się z cateringiem dietetycznym w Szczecinie osiągniesz wszystkie swoje dietetyczne cele. Szybko, wygodnie i bez uciążliwego gotowania. 

A jakie diety pudełkowe przygotowujemy? W naszej ofercie znajdziesz między innymi dietę dla wegetarian, dietę bezmięsną nie wyłączającą ryb, dietę bez laktozy i glutenu oraz dietę dla sportowców. A jeśli nie cierpisz na żadne nietolerancje pokarmowe i chciałbyś po prostu odżywiać się zdrowo – mamy dla Ciebie dietę Standard. 

Każdego dnia masz do wyboru co najmniej 18 pysznych posiłków. Dzięki temu jesz wyłącznie to, co naprawdę Ci smakuje, nie wyrzucasz jedzenia i przyjmujesz dokładnie tyle kalorii, ile powinieneś. Fit Kalorie to zdrowa, pełnowartościowa i pyszna dieta z dostawą do domu w Szczecinie.