Wrocław

catering dietetyczny

Catering Wrocław – Zainteresowany? Na naszej stronie możesz zamówić online.

W Fit Kalorie wierzymy głęboko w to, że każdy zasługuje na zdrowie. Bez względu na rodzaj wykonywanej pracy, miejsce zamieszkania, sytuację życiową, wiek czy uwarunkowania zdrowotne, zasługujesz na smaczne i zdrowie jedzenie – ta filozofia pozwala nam komponować jadłospisy szyte na miarę każdego. Tak, by każdy znalazł w Fit Kaloriach coś dla siebie.

Catering dietetyczny Wrocław = oszczędność czasu!

Zdrową misję rozszerzamy każdego dnia o kolejne domy i miasta – dotarliśmy również do Wrocławia. Catering dietetyczny Wrocław może być rozwiązaniem nie tylko dla pojedynczych osób, ale też całych rodzin, które chcą dbać o swoje zdrowie. Dieta pudełkowa Wrocław pozwala na poświęcenie czasu na relaks i inne przyjemności – o smaczne pudełka zadba Fitkalorie Wrocław.

Ile ludzi – tyle potrzeb. Tak samo jest z mieszkańcami Dolnego Śląska! Po fitness catering Wrocław sięgają osoby spędzające większość dnia w pracy, ale też mamy wychowujące swoje dzieci; kobiety oraz mężczyźni; nastolatki oraz seniorzy. Gubienie kilogramów, zdrowie, poprawa wyników badań, a może konieczność wynikająca z odkrytej niedawno nietolerancji pokarmowej? Zapomnij o powodach – catering na diecie Wrocław to odpowiedź na wszystkie te pytania.

Catering do domu Wrocław w niskiej cenie

Pamiętaj, że zdrowie to towar bezcenny – ile więc jesteśmy w stanie za nie zapłacić? W Fit Kalorie, catering do domu Wrocław na cały dzień, możesz zamówić za niecałe 30 złotych! To inwestycja, która po prostu się opłaca. Skontaktuj się z nami i porozmawiaj o swoim żywieniu – doradzimy, jaki rodzaj jadłospisu będzie dla Ciebie najlepszy. Pomożemy z wyborem stosownej kaloryczności dziennej pudełek. Wszystko po to, byś czuł się dobrze i zdrowo. Kolejny punkt to błyskawiczne zamówienie odpowiedniej, smacznej diety oraz…otwarcie drzwi dla naszego dostawcy, który przyniesie Ci codziennie smaczne, świeże dania. Jakie? To zależy tylko od Ciebie! W naszej ofercie znajdziesz pięć rodzajów diet:

  • STANDARD czyli dietę dedykowaną osobom, chcącym zredukować masę ciała. Dbamy jednocześnie o dostarczenie wszystkich potrzebnych witamin, składników odżywczych i minerałów. Dostępnych jest aż siedem opcji kalorycznych: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000, 2200 i 2500 kcal.  Co znajdziesz w menu? Nabiał, różne gatunki mięsa oraz ryby i owoce morza. Nie zabraknie tu oczywiście produktów zbożowych. 
  • W jadłospisie WEGE nie znajdziesz ryb, owoców morza i oczywiście mięs. Zadbaliśmy, by w każdym posiłku pojawiła się za to odpowiednia porcja roślinnego zamiennika białka. Mamy tu szeroki wachlarz produktów z grupy nabiału; warzywa, owoce, rośliny strączkowe, kasze, pestki oraz orzechy. 
  • WEGE PLUS to coś dla osób, które muszą wyeliminować z diety mięso, ale nie rezygnują z ryb i owoców morza. Nasi dietetycy i kucharze dbają tu o dostarczenie przede wszystkim pełnowartościowego białka. W diecie znajdą się oczywiście jaja, nasiona, rośliny strączkowe, pestki, różnorodne warzywa oraz owoce i produkty zbożowe.
  • Catering Wrocław to również NO FISH – opcja STANDARD, z której wyeliminowano mięso ryb. Dostarcza organizmowi prawidłowe ilości kwasów tłuszczowych omega-3, witaminy D i jod. Warto wspomnieć, że już nawet najmniej kaloryczne wersje diety No Fish pokrywają zapotrzebowanie organizmu na wszystkie niezbędne składniki odżywcze. W skład dań wchodzą mięso, jaja, nabiał, rośliny strączkowe, pełne ziarna zbóż, warzywa, owoce, orzechy i pestki. 
  • W DAIRY & GLUTEN FREE udowadniamy, że rezygnacja z glutenu i produktów pochodzenia mlecznego nie musi być rezygnacją ze smaku. Choć wyeliminowaliśmy wiele produktów, wykorzystaliśmy jednocześnie szeroką gamę zamienników, takich jak produkty zbożowe naturalnie bezglutenowe, nabiał bezlaktozowy oraz roślinne substytuty nabiału. Uwaga: w diecie DAIRY&GLUTEN FREE mogą znajdować się śladowe ilości glutenu.

Fit Kalorie to naturalny wybór

W każdej z nich znasz kaloryczność swoich posiłków– dzięki temu jesteś w stanie zapanować nad swoim żywieniem, ograniczyć (lub zwiększyć) bilans energetyczny i uzyskać wymarzone wyniki. Dzięki Fit Kalorie dieta Wrocław będzie czymś naturalnym i przyjemnym. Twoje plany i marzenia staną się po prostu celem z określonym terminem realizacji. Terminem, który ustalisz Ty!

Wierzymy w to, że mieszkańcy Wrocławia i okolic stawiają na różnorodne i pełnowartościowe posiłki, a przy tym… oryginalne w smaku i formie. Kuchnia jest naszą pasją, a fit misja napędza do działania i coraz to nowych poszukiwań. Inspirujemy się kuchnią z różnych zakątków świata, by dostarczać dania nie tylko zdrowe i sprawdzone, ale też uzdrawiające i uzależniające!

Fit Kalorie to także bardzo duża oszczędność czasu i Twoich pieniędzy. Trudno jest zachować na co dzień różnorodność w gotowaniu, selekcjonować najwyższej jakości produkty, a jednocześnie wydawać niewielkie sumy na posiłki. Jedzenie na mieście, zaopatrywanie się w śniadanie w bufetach czy sklepikach w pracy – również nie wróży najlepiej żołądkowi ani stanowi portfela. Fit catering Wrocław? Tylko z Fit Kalorie!

Catering Wrocław- Zainteresowany?
Na naszej stronie możesz zamówić online.

Fit Kalorie zdobywają kolejne miasta w Polsce i docierają do
wszystkich osób, które chcą odżywiać się zdrowo i regularnie.
Nasz catering z dowozem to gotowe zestawy posiłków na cały
dzień, które pozwalają zadbać o sylwetkę i dobre samopoczucie
każdego dnia. Mieszkańcy Białegostoku mogą zmienić swoje
nawyki żywieniowe – tak, jak zrobili to mieszkańcy innych
polskich miast, którzy poznali już diety pudełkowe od Fit Kalorie.

Kiedy warto wybrać catering dietetyczny? Kiedy chcesz
przyspieszyć swój metabolizm, schudnąć bez efektu jo-jo lub
poprawić swoje samopoczucie. A to tylko niektóre z motywacji
naszych klientów.

Wszystkich zainteresowanych naszymi dietami pudełkowymi w
Białymstoku informujemy, że pracujemy w reżimie sanitarnym.
Nasze pojazdy są poddawane dezynfekcji przed każdą dostawą, a
w firmie obowiązuje obowiązkowa dezynfekcja rąk oraz zmiana i
dezynfekcja obuwia. Diety z dowozem do domu dostarczamy
punktualnie o wybranych godzinach, abyś miał pewność, że
odżywiasz się regularnie. Przejście na zdrową dietę w
Białymstoku nigdy nie było łatwiejsze! Zapraszamy.