BOOTY Killer – trenuj w domu z mistrzynią lekkoatletyki

16 września w Waszych torbach z cateringiem znajdziecie niespodziankę – voucher na bezpłatny trening online BOOTY Killer. Jeśli chcesz wysmuklić swoją sylwetkę, wzmocnić mięśnie, spalić tkankę tłuszczową, jednocześnie zachowując kobiece kształty – koniecznie z niego skorzystaj!

Trenuj w domu z BOOTY Killer

Z myślą o potrzebach wyjątkowych kobiet zespół specjalistów z branży fitness opracował rozwiązanie dedykowane wszystkim, których celem jest poprawa sprawności fizycznej i wzmocnienie mięśni. Opaski BOOTY Killer to specjalistyczne opaski kinetyczne, które umożliwiają stopniowanie intensywności treningów spalająco-wzmacniających. To trening, który można wykonać zarówno na sali fitness, jak i w domowym zaciszu. Koniec wymówek, czas działać!

booty killer opaska trening

 

Możesz samodzielnie ułożyć swój plan treningowy wykorzystując ulubione ćwiczenia lub skorzystać z gotowych treningów prowadzonych przez polską mistrzynię lekkoatletyki i ambasadorkę BOOTY Killer, Martynę Bielawską. Treningi zaangażują każdą partię ciała, a ich wykonanie nie wymaga dużej przestrzeni ani specjalistycznego sprzętu siłowego. Możesz je wykonać w zaciszu własnego domu dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Jakich efektów możesz oczekiwać?

  • Podniesione i ujędrnione pośladki,
  • pięknie wysmuklone nogi,
  • wciąż zmniejszający się obwód sylwetki,
  • mniej tkanki tłuszczowej i wyraźnie wzmocnione mięśnie.

 

booty killer trening

 

Nie wierzysz w obietnice?

Niech zatem przekonają Cię efekty. Wejdź na stronę www.bootykiller.pl, załóż konto i skorzystaj z dostępu do bezpłatnego treningu online.

Poznaj naszą ofertę