już od 74,99 zł za dzień

Image

Dieta Sandry

Kubickiej
Standard

Dieta wspierająca leczenie choroby PCOS, Hashimoto oraz Endometriozy

Podstawowym założeniem diety Sandry Kubickiej jest wykluczenie glutenu, nabiału, produktów prozapalnych, a także odpowiednie zbilansowanie posiłków, tak, aby utrzymać niski indeks i ładunek glikemiczny. Odpowiednia dieta w połączeniu z aktywnością fizyczną mają kluczowe znaczenie w drodze do zdrowia.

Dieta Sandry Kubickiej Standard spełnia wymagania rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) nr 828/2014 mówiącego, że zawartość glutenu w produktach bezglutenowych nie może przekraczać 20 mg/kg.

Warianty kaloryczne:

od 1200 do 2700 kcal

Makrosładniki:*

Rozkład dotyczy wariantu Allday

Group 84
Group 84

Sprawdź nasze diety

Poznaj historię Sandry

Modelka z nadwagą? Dokładnie tak…

Jak mówi Sandra Kubicka – Nigdy nie zapomnę momentu, kiedy zostałam wyrzucona z sesji zdjęciowej za to, cytuje słowa klientki, że „byłam za gruba”. Rzeczywiście ważyłam 17 kilogramów więcej. Miałam duże problemy zdrowotne i moje ciało przestało wyglądać tak jak kiedyś. Mówili mi, że „się obżeram i imprezuję”.

Image

Tymczasem u Sandry wykryto PCOS i insulinooporność, a jej wygląd odzwierciedlił nierówną walkę z chorobą. Rzeczywistość życia z zaburzeniami hormonalnymi nie jest łatwa, a powrót do formy wymaga odpowiedniego planu działania i pomocy wykwalifikowanych specjalistów.

To właśnie między innymi odpowiednia dieta pomogła Sandrze odzyskać równowagę hormonalną, polepszyć kondycję skóry, zrzucić zatrzymaną wodę w organizmie i cieszyć się życiem pełnym energii. Teraz wprowadziliśmy tę dietę do oferty Fit Kalorie.

Image

Dieta Sandry Kubickiej
występuje w 2 wariantach:

Standard

Wege Plus

Każdy dieta, to 5 posiłków i 9 różnych kaloryczności, więc z pewnością znajdziesz wersję dla siebie.

Zamów dietę Zobacz menu

Image

Czy dieta Kubickiej jest odpowiednia także dla osób z chorobą Hashimoto?

Ambasador

Zapisz się do newslettera
i pobierz nasz darmowy e-book

Book


    Book