już od 74,99 zł za dzień

Image

Dieta Sandry

Kubickiej


Wege Plus

Dieta wspierająca leczenie choroby PCOS, Hashimoto oraz Endometriozy

Podstawowym założeniem diety Sandry Kubickiej jest wykluczenie glutenu, nabiału, produktów prozapalnych, a także odpowiednie zbilansowanie posiłków, tak, aby utrzymać niski indeks i ładunek glikemiczny. Odpowiednia dieta w połączeniu z aktywnością fizyczną mają kluczowe znaczenie w drodze do zdrowia.

Dieta Sandry Kubickiej Wege Plus spełnia wymagania rozporządzenia wykonawczego Komisji (UE) nr 828/2014 mówiącego, że zawartość glutenu w produktach bezglutenowych nie może przekraczać 20 mg/kg

Warianty kaloryczne:

od 1200 do 2700 kcal

Makrosładniki:*

Rozkład dotyczy wariantu Allday

Group 84
Group 84

Sprawdź nasze diety

Poznaj historię Sandry

Modelka z nadwagą? Dokładnie tak…

Jak mówi Sandra Kubicka – Nigdy nie zapomnę momentu, kiedy zostałam wyrzucona z sesji zdjęciowej za to, cytuje słowa klientki, że „byłam za gruba”. Rzeczywiście ważyłam 17 kilogramów więcej. Miałam duże problemy zdrowotne i moje ciało przestało wyglądać tak jak kiedyś. Mówili mi, że „się obżeram i imprezuję”.

Image

Tymczasem u Sandry wykryto PCOS i insulinooporność, a jej wygląd odzwierciedlił nierówną walkę z chorobą. Rzeczywistość życia z zaburzeniami hormonalnymi nie jest łatwa, a powrót do formy wymaga odpowiedniego planu działania i pomocy wykwalifikowanych specjalistów.

To właśnie między innymi odpowiednia dieta pomogła Sandrze odzyskać równowagę hormonalną, polepszyć kondycję skóry, zrzucić zatrzymaną wodę w organizmie i cieszyć się życiem pełnym energii. Teraz wprowadziliśmy tę dietę do oferty Fit Kalorie.

Image

Dieta Sandry Kubickiej
występuje w 2 wariantach:

Standard

Wege Plus

Każdy dieta, to 5 posiłków i 9 różnych kaloryczności, więc z pewnością znajdziesz wersję dla siebie.

Zamów dietę Zobacz menu

Image

Czy dieta Kubickiej jest odpowiednia także dla osób z chorobą Hashimoto?

Ambasador

Zapisz się do newslettera
i pobierz nasz darmowy e-book

Book


    Book