-15% na dietę Fit Mama z kodem FITMAMA💖
00
dni
:
14
godz.
:
26
min.
:
35
sek.
DIETA | 25 stycznia 2021

Zalety diety pudełkowej

Catering dietetyczny to usługa, której popularność coraz bardziej rośnie. I nie bez powodu. Jakie zalety ma dieta pudełkowa? Efekty takiej diety – czy są zauważalne i pozostają z nami na długo? Oto kilka najważniejszych pozytywnych stron diet pudełkowych.

Image

Z dietą pudełkową oszczędzasz czas

Przede wszystkim catering dietetyczny pozwala na zaoszczędzenie zarówno czasu, jak i – wbrew pozorom – pieniędzy, a także energii. Pomyśl tylko, ile czasu już dzięki takiej zmianie możesz zaoszczędzić! Wykorzystaj go na coś przyjemniejszego lub bardziej dla Ciebie ważnego. Po drugie – oszczędność pieniędzy związana z brakiem konieczności jeżdżenia do sklepu po zakupy, korzystaniem z kuchenki elektrycznej i zmywarki. Owszem, zapewne nadal będziesz z tych rzeczy korzystać przy cateringu, ale zdecydowanie rzadziej. Ponadto catering dietetyczny pozwala na niemarnowanie żywności, bo posiłki są w nim doskonale do Ciebie dobrane pod względem ilościowym. Jesz więc tyle, ile Ci potrzeba i nic nie zostawiasz do wykorzystania „na potem”. A wiadomo przecież, że zdecydowanie częściej marnuje się jedzenie, które właśnie pozostawia się „na później” – bo ostatecznie rzadko kiedy ponownie po nie sięgamy.

Wygoda i komfort

Wybierając dietę pudełkową, czyli codzienne dostarczanie zestawu posiłków na cały dzień pod Twoje drzwi – nie musisz już myśleć o zakupach spożywczych. Nie musisz także planować posiłków, ani nie musisz gotować. Pomyśl tylko – lodówka pusta, a tymczasem pod Twoimi drzwiami od razu po Twoim obudzeniu znajdujesz paczuszkę pełną posiłków na cały nadchodzący dzień. Czy to nie brzmi, jak sen? Brzmi, a może być prawdą, jeśli wybierzesz catering dietetyczny taki jak Fit Kalorie.

Smak i osiąganie celów – dieta pudełkowa jest pyszna!

Posiłki w cateringu dietetycznym są przygotowywane przez specjalistów – prawdziwych kucharzy. Więc o ich smak, świeżość i piękny sposób podania nie musisz się obawiać! Co więcej – w Fit Kalorie możesz wybierać swoje posiłki spośród kilkunastu propozycji każdego dnia. Sprawdź menu na najbliższy czas! Dania w diecie pudełkowej są także odpowiednio bilansowane pod względem ilości energii, białka, tłuszczu, węglowodanów oraz witamin i składników mineralnych. To tak, jakby posiadać swojego osobistego dietetyka. A trzeba dodać, że faktycznie to właśnie profesjonalista – dietetyk czuwa nad odpowiednim zbilansowaniem diety pudełkowej. Efekty takiej diety dlatego są szybko widoczne. Jednocześnie nie są okupione restrykcjami, rygorem i zmęczeniem – które nierzadko towarzyszą „domowemu” przechodzeniu na dietę.

Z diety pudełkowej korzysta wiele gwiazd ekranu, radia, telewizji i Internetu. Z pudełkami cateringowymi można spotkać na przykład Rafała Maślaka, Małgorzatę Rozenek-Majdan czy Julię Wieniawę. To tylko potwierdza, że warto korzystać z diety pudełkowej. Sprawdź, czy dowozimy catering Fit Kalorie także do Twojej miejscowości: www.fitkalorie.pl/dostawa.

Image
Image

Autorka tekstu: mgr Klaudia Kubrak

dietetyk kliniczny, psychodietetyk

Pasjonatka zdrowego stylu życia. Propagatorka dobrej relacji z jedzeniem. Pragnie udowodnić, że dieta to nie szereg wyrzeczeń, a smaczna droga do lepszego samopoczucia.