DIETA | 30 sierpnia 2021

Sprawdź, jak smakuje nasze nowe logo!

Zmieniamy się dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować Wam efekt wielu miesięcy naszej pracy. Fit Kalorie mają nowe logo! Dlaczego zdecydowaliśmy się na odświeżenie identyfikacji wizualnej? Czy ta zmiana przyniesie za sobą kolejne? Jak świętujemy wprowadzenie nowego logo? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego tekstu.

Image

Fit Kalorie powstały w 2015 roku, od tego czasu nieustannie się dla Was rozwijamy i ciągle ulepszamy naszą ofertę. Tylko w ciągu ostatnich miesięcy wprowadziliśmy siedem nowych wariantów diet oraz wybór menu, a w nim 20 różnych propozycji posiłków na każdy dzień, zwiększyliśmy obszar dostaw o kolejne 51 miast, wzbogaciliśmy naszą bazę o 700 nowych przepisów, wsparliśmy zbiórki charytatywne kwotą 15 000 zł.

Nie zamierzamy na tym poprzestać i z pewnością jeszcze nie raz Was zaskoczymy – to możemy obiecać. Zmiana firmowego logo to przede wszystkim doskonały sposób na zwiększenie potencjału istniejącej marki przy zachowaniu jej charakteru. Bez wątpienia w dalszym ciągu będziemy wspierać Polaków w świadomym stylu życia i motywować do pozytywnych zmian. Chcemy pokazywać Wam jak smakuje zdrowie! Mamy nadzieję, że podoba Wam się to, co widzicie, ponieważ zmieniamy się dla Was. Czekamy na Wasze komentarze!

Wprowadzenie nowej identyfikacji wizualnej to świetny moment na świętowanie! 

W związku z tym przygotowaliśmy konkurs “Sprawdź jak smakuje nasze nowe logo”, w którym czekają na Was aż 3 nagrody:

1 miejsce – 20 dni diety z wyborem menu
2 miejsce – 10 dni diety z wyborem menu
3 miejsce – 5 dni diety z wyborem menu.

Od 30.08 do 03.09 w paczkach znajdziecie prezent – ciasteczko z naszym nowym logo. By wziąć udział w konkursie wystarczy dodać zdjęcie/wideo z ciasteczkiem na InstaStories i oznaczyć profil @fitkalorie. (Ważne: konto nie może mieć ustawień prywatnych) Wybierzemy 3 osoby, których InstaStories najbardziej się nam podobało. Konkurs trwa do 3 września, do godziny 14:00. Wyniki ogłosimy 3 września o godzinie 16:00.

Regulamin konkursu [TUTAJ]

Image
Image

Autorka tekstu: mgr Klaudia Kubrak

dietetyk kliniczny, psychodietetyk

Pasjonatka zdrowego stylu życia. Propagatorka dobrej relacji z jedzeniem. Pragnie udowodnić, że dieta to nie szereg wyrzeczeń, a smaczna droga do lepszego samopoczucia.