Kup dowolną dietę aż 10% taniej z kodem: HOLIDAY - zamów online. Do końca promocji zostało: 00 dni 08 h 18 min 52 sec

Białystok – catering dietetyczny

Poranki bez pośpiechu? Obiady bez wielogodzinnego stania w kuchni? Zdrowe kolacje bez sterty naczyń? To możliwe. Poznaj najlepszy catering dietetyczny w Białymstoku

Kokosowa granola z bakaliami i jogurtem, zupa krem z kukurydzy, filet z indyka w marynacie jogurtowej z pieczonymi ziemniakami i surówką, chlebek bananowy z wiśniami w syropie i zapiekanka z brokułami, kurczakiem i szpinakiem z dipem szczypiorkowym… Tak może wyglądać Twój najbliższy poniedziałek z cateringiem dietetycznym w Białymstoku

Fit Kalorie zdobywają kolejne miasta w Polsce i docierają do wszystkich osób, które chcą odżywiać się zdrowo i regularnie. Nasz catering z dowozem to gotowe zestawy posiłków na cały dzień, które pozwalają zadbać o sylwetkę i dobre samopoczucie każdego dnia. Mieszkańcy Białegostoku mogą zmienić swoje nawyki żywieniowe – tak, jak zrobili to mieszkańcy innych polskich miast, którzy poznali już diety pudełkowe od Fit Kalorie. 

Kiedy warto wybrać catering dietetyczny? Kiedy chcesz przyspieszyć swój metabolizm, schudnąć bez efektu jo-jo lub poprawić swoje samopoczucie. A to tylko niektóre z motywacji naszych klientów. 

Wszystkich zainteresowanych naszymi dietami pudełkowymi w Białymstoku informujemy, że pracujemy w reżimie sanitarnym. Nasze pojazdy są poddawane dezynfekcji przed każdą dostawą, a w firmie obowiązuje obowiązkowa dezynfekcja rąk oraz zmiana i dezynfekcja obuwia. Diety z dowozem do domu dostarczamy punktualnie o wybranych godzinach, abyś miał pewność, że odżywiasz się regularnie. Przejście na zdrową dietę w Białymstoku nigdy nie było łatwiejsze! Zapraszamy. 

Catering dietetyczny - Fit kalorie