ZDROWIE | 15 września 2021

BOOTY Killer – trenuj w domu z mistrzynią lekkoatletyki

16 września w Waszych torbach z cateringiem znajdziecie niespodziankę – voucher na bezpłatny trening online BOOTY Killer. Jeśli chcesz wysmuklić swoją sylwetkę, wzmocnić mięśnie, spalić tkankę tłuszczową, jednocześnie zachowując kobiece kształty – koniecznie z niego skorzystaj!

Image

Trenuj w domu z BOOTY Killer

Z myślą o potrzebach wyjątkowych kobiet zespół specjalistów z branży fitness opracował rozwiązanie dedykowane wszystkim, których celem jest poprawa sprawności fizycznej i wzmocnienie mięśni. BOOTY killer to świetna propozycja treningu wytrzymałościowego dla aktywnych kobiet, które chcą żyć zdrowo poprzez zachowanie kondycji, kształtowanie sylwetki, utratę wagi lub spalanie tłuszczu.

Opaski BOOTY Killer to specjalistyczne opaski kinetyczne, które umożliwiają stopniowanie intensywności treningów spalająco-wzmacniających. To trening, który można wykonać zarówno na sali fitness, jak i w domowym zaciszu. Świetnie sprawdzą się jako urozmaicenie treningów oraz pomogą zwiększyć poziom skomplikowania ćwiczeń, dzięki czemu efekty będą jeszcze lepsze. Koniec wymówek, czas działać!

Możesz samodzielnie ułożyć swój plan treningowy wykorzystując ulubione ćwiczenia lub skorzystać z gotowych treningów prowadzonych przez polską mistrzynię lekkoatletyki i ambasadorkę BOOTY Killer, Martynę Bielawską. Treningi zaangażują każdą partię ciała, a ich wykonanie nie wymaga dużej przestrzeni ani specjalistycznego sprzętu siłowego. Możesz je wykonać w zaciszu własnego domu dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Jakich efektów możesz oczekiwać?

  • Podniesione i ujędrnione pośladki,
  • pięknie wysmuklone nogi,
  • wciąż zmniejszający się obwód sylwetki,
  • mniej tkanki tłuszczowej i wyraźnie wzmocnione mięśnie.

Nie wierzysz w obietnice?

Niech zatem przekonają Cię efekty. Wejdź na stronę www.bootykiller.pl, załóż konto i skorzystaj z dostępu do bezpłatnego treningu online.

Image
Image

Autorka tekstu: mgr Klaudia Kubrak

dietetyk kliniczny, psychodietetyk

Pasjonatka zdrowego stylu życia. Propagatorka dobrej relacji z jedzeniem. Pragnie udowodnić, że dieta to nie szereg wyrzeczeń, a smaczna droga do lepszego samopoczucia.